  • Transportna kolica 300kg 9063HT300 Irimo
Unesite Vaš E-mail:
cena: 19.619,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 15,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 9063HT300
Opis i namena proizvoda
  • Jaka čelična konstrukcija
  • Čelična ploča obezbedjuje nosiviost
  • Točkovi 2 fiksna i 2 okretna radi lakšeg upravljanja
  • Drška se može spustiti radi lakšeg odlaganja
  • Ne klizajuča radna površina
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nosivost 300 kg
  • Dimenzije rasklopljena 920 x 620 x 820 mm
  • Dimenzije sklopljena: 920 x 620 x 300 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Odvijač 621CR TX-6 Unior
Odvijač 621CR TX-6 Unior
cena: 428,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDS+ V-plus 10/210/150 Makita
 detaljnije
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.709,00 din
744,00 din
akcija
Kabl Commel Kabl sa motalicom Metalni Bubanj 280mm Monofaz 40m H05RR-F 3G2,5
Kabl Commel Kabl sa motalicom Metalni Bubanj 280mm Monofaz 40m H05RR-F 3G2,5 - proizvod na akciji cena: 20.252,00 din