  • Stabilizator napona 1000VA EG-AVR-D1000-01
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 25 meseci
Šifra proizvoda: EG-AVR-D1000-01
Opis i namena proizvoda
  • Automatski regulator i stabilizator AC izlaznog napona
  • Metalno kućište sa LED ekranom
  • Zaštita od: kratkog spoja, prenapona, preopterećenja, pregrevanja
  • Tehnologija: transformator, relej tip
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulazni napon: 140 - 260 V~
  • Ulazna frekvencija: 50 Hz / 60 Hz ± 10%
  • Izlazni napon: 220 V~ ± 8 %, 50 Hz / 60 Hz
  • Izlazna snaga: 1000 VA (600 W)
  • Utičnice: 1 x Schuko output (CEE 7/4)
  • Monofazni relej
  • Displej: LED tip
  • Radna temperatura: 0 - 40°C
  • Radni parametri: vlažnost vazduha 10 - 90 %RH
  • Dimenzije: 210 x 140 x 118 mm
  • Težina: 3.3 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Upuštač WS 6-kant prihvat Ø 5-12 WOLFCRAFT
Upuštač WS 6-kant prihvat Ø 5 - 12 WOLFCRAFTZa drvo Za Ø 4, 5, 6 mm Bušenje i kontra bušenje u jednom ko ...
cena: 577,00 din
 detaljnije
Fieldmann set odvijača FDS 5007-18R
cena: 1.706,00 din
 detaljnije
INSIZE 9243-CA600 Amper klešta
INSIZE 9243-CA600 Amper klešta
akcija
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni)
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni) - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
14.999,00 din
akcija
Makaze za orezivanje komplet 3kom. STREND PRO
Makaze za orezivanje komplet 3kom. STREND PRO - proizvod na akciji cena: 2.394,00 din
2.269,00 din
Bosch Laserski daljinomer GLM 50-25 G sa zelenim zrakom, 0601072V00
Crevo za vodu Classic 3/4" 20m Gardena
Crevo za vodu Classic 3/4" 20m Gardena - proizvod na akciji cena: 8.970,00 din
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm - proizvod na akciji cena: 73.500,00 din
Set višenamenskog pribora 150 delova Dremel
Set višenamenskog pribora 150 delova Dremel - proizvod na akciji cena: 7.809,00 din
Ključevi nasadni imbus, prihvat 1/2” 192/2HX 6mm UNIOR
Ključevi nasadni imbus, prihvat 1/2” 192/2HX 6mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 594,00 din
Makaze za grane 60cm 6011 Falket
Makaze za grane 60cm 6011 Falket - proizvod na akciji cena: 10.080,00 din
Akumulatorske makaze za živu ogradu EasyHedgeCut 18-45 Solo Bosch
Gardena prskalica 0,75 L
Gardena prskalica 0,75 L - proizvod na akciji cena: 2.062,00 din
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20 - proizvod na akciji cena: 19.732,00 din
Struna za trimer četvrtasta nit (5LB) 3mm 261m Villager
Struna za trimer četvrtasta nit (5LB) 3mm 261m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din
Mešač 100x500 mm MODECO
Mešač 100x500 mm MODECO - proizvod na akciji cena: 816,00 din
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional - proizvod na akciji cena: 29.071,00 din
Merdevine aluminijumske Bomber 3 x 9 m
Merdevine aluminijumske Bomber 3 x 9 m - proizvod na akciji cena: 18.522,00 din
Grabulje lopata CS Gardena
Grabulje lopata CS Gardena - proizvod na akciji cena: 4.472,00 din
Garnitura okastih ključeva 21-32mm (3) KS TOOLS
Garnitura okastih ključeva 21-32mm (3) KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
Proxxon LWB/A ugaona glodalica/bušilica (telo)
Proxxon LWB/A ugaona glodalica/bušilica (telo) - proizvod na akciji cena: 34.188,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.232,00 din