  • Perač pod pritiskom PW1600SL Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1600SL
Opis i namena proizvoda
  • Mržasti filter za vodu sprečava čestice prašine od štetnog delovanja na pumpu
  • Ergonomski oblikovana drška omogućava lagano prenošenje sa mesta na mesto
  • Perač pod pritiskom u pakovanju sadrži  posudu za deterdžent i crevo dužine 3 metra
  • Mekani držač
  • Ugrađen držač opreme (fiksna četka nije uključena)
  • Gumeni omotači na točkovima
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga motora: 1600 W
  • Napon: 220/240 V 50Hz
  • Maksimalni pritisak: 125 bara
  • Automatski sigurnosni ventil sa niskim pritiskom
  • Vrsta motora: univerzalni
  • Protok: 360 l/ h
  • Max. temperatura: 50ºC
spacer Obim isporuke
  • Mlaznica: 3 u 1
  • Dužina creva: 3 m
  • Rotopower Turbo mlaznica
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ okasti udarni 184/7 46mm UNIOR
Ključ okasti udarni 184/7 46mm UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanantikorozivna zaštitaizra ...
cena: 7.129,00 din
 detaljnije
Inbus ključ TORX T50 97TX Beta
Inbus ključ TORX T50 97TX Beta
cena: 4.345,00 din
 detaljnije
INSIZE Mikrometar sa šiljatim vrhom 3530-25A
akcija
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica - proizvod na akciji cena: 12.580,00 din
9.750,00 din
akcija
Rotirajuća spojka 1/4″ 1917RG Beta
Rotirajuća spojka 1/4″ 1917RG Beta - proizvod na akciji cena: 3.675,00 din
2.760,00 din
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Makita postolje za stabilne testere DEBWST06
Makita postolje za stabilne testere DEBWST06 - proizvod na akciji cena: 36.720,00 din
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol 5 l
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol 5 l - proizvod na akciji cena: 28.184,00 din
Bušilica DP4021 13mm Makita
Bušilica DP4021 13mm  Makita - proizvod na akciji cena: 10.890,00 din
Krunasta testera Bi-metal 22mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 22mm Makita - proizvod na akciji cena: 694,00 din
Akumulatorska prskalica sa teleskopom VBS 16 Li Villager
Akumulatorska prskalica sa teleskopom VBS 16 Li Villager - proizvod na akciji cena: 13.860,00 din
KS Tools garnitura nastavaka i gedora 1/4" 58kom
KS Tools garnitura nastavaka i gedora 1/4" 58kom - proizvod na akciji cena: 10.800,00 din
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-27 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-27 YATO - proizvod na akciji cena: 2.158,00 din
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta - proizvod na akciji cena: 9.372,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601742, 132 mm, 450 mm, 11, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601742, 132 mm, 450 mm, 11, 10 mm - proizvod na akciji cena: 26.089,00 din
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA - proizvod na akciji cena: 33.790,00 din
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 Rems
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 Rems - proizvod na akciji cena: 12.374,00 din
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket - proizvod na akciji cena: 11.016,00 din
Testera ručna sa ugaonom drškom 300mm Modeco
Testera ručna sa ugaonom drškom 300mm Modeco - proizvod na akciji cena: 1.061,00 din