  • Naponski pretvarač 600W+USB SAI600USB Sal
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.079,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,700 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   SAL
Proizvođač: SAL
Šifra proizvoda: SAI600USB
Opis i namena proizvoda
  • Stvara mrežni napon ukoliko postoji napajanje 12V
  • Idealno rešenje na izletu, putovanju
  • Upotrebljivo u automobilu, brodu
  • Zaštita od preopterećenja
  • Zaštita od pregrevanja
  • Zaštita od kratkog spoja
  • Zaštita praznog akumulatora
  • Zaštita za decu na utičnici
spacer Karakteristike proizvoda
  • 12 V DC -> 230 V AC (50 Hz) inverter
  • Efikasnost 85 - 90%
  • 300 W konstantna opteretljivost
  • 600 W maks. opteretljivost (u piku)
  • Ulazni napon: 12V DC (10,5 - 15 V)
  • USB izlaz: 5V/500mA max.
  • Dimenzije: 130 x 50 x 85 mm
  • Masa: 414 g
spacer Obim isporuke
  • U sklopu se nalazi utikač za upaljač (~0,5 m) i štipaljke za akumulator (~0,5 m)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Ivan Živković, 28. Jun, 2024.
Poštovani za sada funkcionise videcemo za kasnije
Fenjveši Ištvan, 14. Sep, 2021.
Sve je uredu.
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Špakla gumena drška rostfraj 100mm FESTA
Špakla gumena drška rostfraj 100mm FESTAŠpakla od inoxa sa gumenom drškom je vrsta špakle koja se koristi u građev ...
cena: 333,00 din
 detaljnije
Letva zidarska sa 2 rukohvata +2 libele SL2-M 2000mm LEVIOR
Letva zidarska sa 2 rukohvata +2 libele SL2-M 2000mm LEVIORdužina 2000 mmTežina 2.3 kg  ...
 detaljnije
Akumulatorska baterija 20V/2Ah BORMANN Lite BCD2602
akcija
DeWalt DCF899N Akumulatorski udarni odvrtač 1/2", bez baterije i punjača
25.360,00 din
akcija
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.280,00 din
7.890,00 din
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro - proizvod na akciji cena: 42.792,00 din
Hikoki punjač baterija UC18YKSL-W0Z 14.4V-18V Hitachi
Hikoki punjač baterija UC18YKSL-W0Z 14.4V-18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 3.480,00 din
Hikoki kombimovana čekić bušilica DH28PMY2-WSZ Hitachi
Hikoki kombimovana čekić bušilica DH28PMY2-WSZ Hitachi - proizvod na akciji cena: 28.188,00 din
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch - proizvod na akciji cena: 109.124,00 din
Burgija za drvo ravna 18x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 18x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin - proizvod na akciji cena: 298,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
DeWalt DWE550 Ručni cirkular, 1200 W
DeWalt DWE550 Ručni cirkular, 1200 W - proizvod na akciji cena: 26.481,00 din
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001 - proizvod na akciji cena: 45.067,00 din
Akumulatorska lampa GLI 12V-300 Professional Solo Bosch
Akumulatorska lampa GLI 12V-300 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 7.616,00 din
Električna udarna bušilica SDS+ D25033K DeWalt
Električna udarna bušilica SDS+ D25033K DeWalt - proizvod na akciji cena: 29.191,00 din
Stega PRIMUS 100mm Proxxon
Stega PRIMUS 100mm Proxxon - proizvod na akciji cena: 13.358,00 din
Kutija za alat Bomber 320 x 150 x 135 mm
Kutija za alat Bomber 320 x 150 x 135 mm - proizvod na akciji cena: 523,00 din