  • Klešta sečice ERGO 21HDG-180IP Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 21HDG-180IP
Opis i namena proizvoda
  • Klešta za rezanje sa visokim opterećenjem. razvijena su u skladu sa naučnim postupkom ERGO ™
  • Pogodno za rezanje Cu, Fe + i klavirske žice
  • Opremljen je patentiranom povratnom oprugom sa funkcijom uključivanja i isključivanja
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Fosfatni sloj, antikorozivno tretiran
  • Vijčani spoj koji omogućava odličan rad i precizno poravnavanje sečnih ivica
  • Metalni okvir dizajniran da poboljša pristupnost u skučenim prostorima
  • Rezne ivice ojačane indukcijom
  • Maksimalna udobnost uz minimalan napor zbog ergonomskog dizajna
  • Udobne dvokomponentne ručke koje daju odličan prianjanje
  • Ručice sa samo otvaranjem kada se aktivira opruga
spacer Karakteristike proizvoda
  • A 180 mm
  • B 19.8 mm
  • C 25 mm
  • D 10 mm
  • E 2.3 mm
  • prečnik žice 2.8 mm
  • Prečnik klavirske žice 2.8 nn
  • težina 210 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Turpija za gips i PVC profile manja L140x40 Modeco
Turpija za gips i PVC profile L140x40 ModecoKućište od PVC-aŠirina turpije 40 mm ...
cena: 546,00 din
 detaljnije
Hogert HT1P606 rezač cevi 42 mm pvc, pu, pp, pex-al, pex
cena: 2.258,00 din
 detaljnije
Odvijač NI pljosnati 605NI 1,6 x 10,0 UNIOR
akcija
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin - proizvod na akciji cena: 110,00 din
78,00 din
akcija
Ručna kružna testera 2000W N5900B MAKITA
Ručna kružna testera 2000W N5900B MAKITA - proizvod na akciji cena: 31.990,00 din
25.590,00 din
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V - proizvod na akciji cena: 52.653,00 din
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm - proizvod na akciji cena: 31.053,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 1m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 1m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 2.010,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din
Fiskars SP 240 makaze za povrće i cveće 1063327
Fiskars SP 240 makaze za povrće i cveće 1063327 - proizvod na akciji cena: 1.360,00 din
Kofer za alat WIDW 16" Keter
Kofer za alat WIDW 16" Keter - proizvod na akciji cena: 3.488,00 din
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 5.166,00 din
DeWalt DCK2110L2T set akumulatorskog alata, 12V aku bušilica DCD701 + aku udarni odvrtač DCF801, 2x3.0Ah
DeWalt DCK2110L2T set akumulatorskog alata, 12V aku bušilica DCD701 + aku udarni odvrtač DCF801, 2x3.0Ah - proizvod na akciji cena: 59.502,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601741, 122 mm, 450 mm, 10, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601741, 122 mm, 450 mm, 10, 10 mm - proizvod na akciji cena: 22.683,00 din
Kapro merna traka 660N 30m
Kapro merna traka 660N 30m - proizvod na akciji cena: 3.336,00 din
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba - proizvod na akciji cena: 2.332,00 din