  • Inverter INV1000N 12V 1000W kvazisin Pro-User
Unesite Vaš E-mail:
cena: 18.729,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: Garantni rok 24 meseci
   Pro User
Proizvođač: Pro User
Šifra proizvoda: 7017
Opis i namena proizvoda
  • Tehnički podaci
  • Proizvođač: Pro-User GmbH, Nemačka
  • Neto masa: 2,8 kg
  • Izuzetno kompaktnih dimenzija
  • Tehnologija mekog starta
spacer Karakteristike proizvoda
  • Pakovanje sadrži kablove za akumulator, i rezervne osigurače
  • Idealan za napajanje PC, Laptop, i ostalih elektr. uređaja
  • Max. izlazno opterećenje: 1000W, privremeno dozvoljeno do 2000W
  • DC ulazni napon: 10,5 ~ 15V
  • Ugrađen USB priključak(5V, 2100mA) za punjenje mob. telefona, laptopa i ostale elektronike
  • Izlazno napon: 230V, 50Hz Kvazi sinusni napon
  • Potrošnja u stand-by režimu max. do 0.3A
  • Efikasnost do 90%
  • Temperatura radne okoline je od 0oC
  • Ugrađena zaštita od pregrevanja, max. temperatura uređaja tokom rada je do 70oC
  • Ugrađena zaštita od kratkog spoja na izlaznoj strani
  • Ugrađena zaštita od izlaznog preopterećenja
  • Duple Schuco utičnice, uz mogućnost uzemljenja!
  • Ugrađen alarm za signalizaciju pražnjenja baterije (10.5 - 11V)
  • Automatsko gašenje po ispražnjenju akumulatora
  • Namenjeno za kućnu, hobi upotrebu
  • Garantni rok 24 meseci
  • Težina 3 kg
  • Dužina  330 mm
  • Širina   247 mm
  • Visina  110 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Set gedora 1/2" u plastičnom koferu (27kom) FESTA
Set gedora 1/2" u plastičnom koferu (27kom) FESTAKvalitetan set izradjen od CRV materijala ...
cena: 13.666,00 din
 detaljnije
Klamerice Tip 53 11.4/12 mm 8800 kom
 detaljnije
Nareznica M DIN EN 22568 HSS M16 Ruko
akcija
Proxxon Set nasadnih ključeva sa 1/4" i 1/2" prihvatom 65 delova
20.389,00 din
akcija
Akumulatorske makaze za živu ogradu Bosch GHE 18V-50 Solo Professional
Akumulatorske makaze za živu ogradu Bosch GHE 18V-50 Solo Professional - proizvod na akciji cena: 27.482,00 din
21.300,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 15,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 15,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 947,00 din
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu )
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu ) - proizvod na akciji cena: 1.650,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.709,00 din
Wiha 45215 Digitalni multimetar do 1,000 V AC CAT IV
Wiha 45215 Digitalni multimetar do 1,000 V AC CAT IV - proizvod na akciji cena: 37.122,00 din
Stega Spring 0-25mm IRWIN
Stega Spring 0-25mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 425,00 din
Čekić zidarski 600g TOPEX
Čekić zidarski 600g TOPEX - proizvod na akciji cena: 1.699,00 din
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita - proizvod na akciji cena: 924,00 din