  • Opremljen snažnim elektro-motorom od 1500 W i radnim naponom od 230 V ~ 50 Hz, VGP1500B Villager hidrofor je sposoban za efikasno upravljanje vodosnabdevanjem u domaćinstvu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip motora Elektro-motor
  • Radni napon 230 V ~ 50 Hz
  • Priključna snaga 1500 W
  • Prečnik usisa (Ø) 1" (25 mm)
  • Prečnik izlaza (Ø 1" (25 mm)
  • Maksimalna dubina povlačenja 9 m
  • Maksimalna visina vodenog stuba 48 m
  • Maks. radni pritisak 4.8 bara
  • Maksimalni protok vode 6.3 m³/h
  • Maks. temperatura vode 35°C
  • Tip kućišta pumpe Liveno gvožđe
  • Masa 21 kg
Komentariši proizvod
3.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
33 %
4 zvezdica
33 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
33 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX - proizvod na akciji
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEXSečivo od nerđajućeg hirurškog čelika, zaobljeno sa spljoštenim vrhom da ne oštet ...
cena: 6.171,00 din
4.780,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDSplus 24/450/400 P kvaliteta Makita
cena: 3.960,00 din
 detaljnije
Set gedora-nasadnih ključeva 1/2′  8-32mm – Bormann Bht5110
akcija
DeWalt DCD708N Brushless Kompaktna Aku Bušilica Odvrtač, bez baterije i punjača
16.980,00 din
akcija
Kapro digitalna libela 905D 60cm CONDOR
Kapro digitalna libela 905D 60cm CONDOR - proizvod na akciji cena: 15.696,00 din
Makaze voćarske 210mm STREND PRO
Makaze voćarske 210mm STREND PRO - proizvod na akciji cena: 620,00 din
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm - proizvod na akciji cena: 18.266,00 din
Sečice kose krive 45 stepeni 160 mm 72 11 160 KNIPEX
Sečice kose krive 45 stepeni 160 mm 72 11 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.914,00 din
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch - proizvod na akciji cena: 13.777,00 din
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95 - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din
Scheppach aku udarna čekić bušilica SDS PLUS Brushless IXES BC-RHD230-X
Garnitura inbus ključa 1.5-10/9 YATO
Garnitura inbus ključa 1.5-10/9 YATO - proizvod na akciji cena: 731,00 din
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8''
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8'' - proizvod na akciji cena: 5.988,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 25.200,00 din
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH - proizvod na akciji cena: 14.551,00 din