  • Elektronski punjač akumulatora 1498CB/300 Beta
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Beta tools
Proizvođač: Beta tools
Šifra proizvoda: 1498CB/300
Opis i namena proizvoda
  • Punjač akumulatora 30-500Ah 12/24V za putnička, laka komercijalna i teretna vozila
  • Funkcija za oporavak
  • Puni i održava bateriju
  • Očuvanje elektroniskih komponenti u bilo kom vozilu
  • Postupak punjenja specifičan za svaki akumulator koji je na punjenju
  • Idealan za Gel-Agm-Wet akumulatore
  • Za baterije: 12 i 24 Volti
  • Digitalni displej
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 230V
  • Snaga: 350W
  • Napon: 12-24V
  • Struja punjenja: 15-10A
  • Nominalni referentni kapacitet: 30-500Ah
  • Masa 2,5 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sečice ojačane 625-200-1 206mm irimo
Sečice ojačane 625-200-1 206mm irimoVisoko kvalitetni čelikTvrdoća 60-65 HRcStandard ISO5749 ...
cena: 2.181,00 din
 detaljnije
YATO organizator 45X29X8cm sa 10 pregrada YT09178
cena: 4.069,00 din
 detaljnije
Šestostrani nasadni dugi ključ 1/2″ 15 mm CrV HT1A265 Hogert
akcija
Burgija za beton SDSplus 8/210/150 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 8/210/150 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 290,00 din
239,00 din
akcija
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.153,00 din
6.320,00 din
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 23.622,00 din
Burgija za beton SDSplus 14/1000/950 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 14/1000/950 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 5.424,00 din
8-delni set inbus odvijača na L ručici Proxxon
8-delni set inbus odvijača na L ručici Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.590,00 din
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238 - proizvod na akciji cena: 62.178,00 din
Bosch GWS 17-150 S ugaona brusilica 1700W, 150mm sa potenciometrom, 06017D0600
Bosch GWS 17-150 S ugaona brusilica 1700W, 150mm sa potenciometrom, 06017D0600 - proizvod na akciji cena: 35.294,00 din
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z - proizvod na akciji cena: 20.619,00 din
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220 - proizvod na akciji cena: 31.569,00 din
Mikser čelični 10kg
Mikser čelični 10kg - proizvod na akciji cena: 360,00 din
Bosch Ugaona brusilica za poliranje GPO11-180S, 06013A2300
Bosch Ugaona brusilica za poliranje GPO11-180S, 06013A2300 - proizvod na akciji cena: 17.400,00 din
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket - proizvod na akciji cena: 11.016,00 din
Villager akumulatorski duvač za lišće Fuse VBV 2440
Villager akumulatorski duvač za lišće Fuse VBV 2440 - proizvod na akciji cena: 12.599,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2"
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2" - proizvod na akciji cena: 2.220,00 din
Hogert HT1R424 set ručnog alata 89 kom
Hogert HT1R424 set ručnog alata 89 kom - proizvod na akciji cena: 12.251,00 din
Silk za trimer 2.4mm X 1560m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 1560m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.582,00 din
Kablovi za startovanje 300A 2,5m
Kablovi za startovanje  300A 2,5m - proizvod na akciji cena: 1.030,00 din
Proxxon 24-delna garnitura nasadnih ključeva 6–24mm, 3/8”
Proxxon 24-delna garnitura nasadnih ključeva 6–24mm, 3/8” - proizvod na akciji cena: 8.100,00 din