  • Baterija LiJon JPL91440A 4 Ah Max CO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   MAX CO LTD
Proizvođač: MAX CO LTD
Šifra proizvoda: JPL91440A
Opis i namena proizvoda
  • Odgovara modelima MAX RB217, 218, 397, 398, 518 and PJID143
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon 14.4 V
  • Kapacitet 4 Ah
  • Tip Li-Jon
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
REM POWER Usisivač VC 803 – 3 Motora x 1200 W
cena: 46.488,00 din
 detaljnije
Baterija Li-Jon 10.8V/4Ah BL1040 Makita
Baterija Li-Jon 10.8V/4Ah BL1040 MakitaMakita BL1040B je litijum-jonska baterija napona 10,8 V i kapaciteta 4,0 Ah, dizajnirana za napajanje alata iz ...
cena: 9.790,00 din
 detaljnije
Burgija za beton 6.0 x 100mm Womax
akcija
Ugaona brusilica 1500W DWE4257 DeWalt
Ugaona brusilica 1500W DWE4257 DeWalt - proizvod na akciji cena: 25.748,00 din
21.210,00 din
akcija
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 3.528,00 din
3.290,00 din
Sekač SDSMAX 600/25mm MAKITA
Sekač SDSMAX 600/25mm MAKITA - proizvod na akciji cena: 2.646,00 din
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 208,00 din
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400 - proizvod na akciji cena: 10.155,00 din
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax - proizvod na akciji cena: 1.390,00 din
RUBI TZ-1300 ručna mašina za sečenje pločica, 130cm
RUBI TZ-1300 ručna mašina za sečenje pločica, 130cm - proizvod na akciji cena: 171.106,00 din
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.935,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.126,00 din
Odvijač ravni 1,2 x 6,5 x 150mm VDE2A2 VILLAGER
Odvijač ravni 1,2 x 6,5 x 150mm VDE2A2 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 389,00 din
Knipex 95 12 225 StepCut XL Makaze za kablove 225mm sa trokomponentnom drškom
Knipex 95 12 225 StepCut XL Makaze za kablove 225mm sa trokomponentnom drškom - proizvod na akciji cena: 9.680,00 din
Klešta sečice kose 1000V 70 06 160mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 70 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.222,00 din
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku pod uglom od 45° 145mm 35 82 145
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku pod uglom od 45° 145mm 35 82 145 - proizvod na akciji cena: 7.358,00 din