Šifra proizvoda: IE-AG2200
Opis i namena proizvoda
  • Ugaona brusilica 230mm IE-AG2200 IskraEro
  • Ugaona brusilica iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
  • Antivibracijska ručka obezbeđuje udobnije korištenje
  • Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući rad brusilicom
  • Poseduje sporiji start čija je funkcija da smanji efekat trzaja početnog obrtnog momenta
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 220-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 2200 W
  • Obrtaji: 6.600 obr/min-1 (bez opterećenja)
  • Prečnik diska: 230 mm
  • Navoj: M14
  • Ručka: Antivibracijska, tri položaja, podesiva levo/desno 90°
  • Dužina kabela: 1.9 m
  • Masa: 5.1 kg
  • Dodatne funkcije: Sporiji start
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makaze za sečenje kabla 580/1BI 170mm UNIOR
Makaze za sečenje kabla 580/1BI 170mm UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovana, potpuno poboljšana i ojačanarezne ivice induktivno kalj ...
cena: 4.865,00 din
 detaljnije
Tocilo – oštrač noževa TIGER 5000S Scheppach
cena: 22.990,00 din
 detaljnije
Benzinski traktor za košenje trave OM 84/14,5 K Oleo-Mac
akcija
Vibraciona brusilica GSS 280 AVE Professional BOSCH
Vibraciona brusilica GSS 280 AVE Professional BOSCH - proizvod na akciji cena: 50.743,00 din
39.340,00 din
akcija
Makita TCT Specialized list za testeru za sendvič ploče 355x30x80Z B-33607
22.774,00 din
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket - proizvod na akciji cena: 11.016,00 din
DeWalt DCG460NK akumulatorska brusilica 54V FV 230mm Solo
DeWalt DCG460NK akumulatorska brusilica 54V FV 230mm Solo - proizvod na akciji cena: 95.017,00 din
FIELDMANN FDW 70905-0 akumulatorski perač pod pritiskom 22 bara Solo
Bosch akumulatorski set GBH 18V-22 + GSR 18V-45 sa 2x5,0Ah akumulatora, punjačem, priborom i torbom 0615V0003D
Bosch akumulatorski set GBH 18V-22 + GSR 18V-45 sa 2x5,0Ah akumulatora, punjačem, priborom i torbom 0615V0003D - proizvod na akciji cena: 68.907,00 din
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB - proizvod na akciji cena: 4.334,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.931,00 din