  • Stanley brusilica za zid - žirafa Stanley FatMax 750W SFMEE500S
stara cena: 35.945
cena: 22.570,00 din
(PDV uključen)
  popust: 37%
  ušteda: 13.375 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 5,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   STANLEY
Proizvođač: STANLEY
Šifra proizvoda: SFMEE500S
Opis i namena proizvoda
  • Efikasno i Udobno Brušenje sa Snažnim 750W Motorom
  • Ova teleskopska brusilica je dizajnirana da pruži udobno i uravnoteženo brušenje, uz korišćenje robustnog motora od 750 W koji osigurava visoku efikasnost.
  • Snažan 750 W motor omogućava brzo i efikasno uklanjanje materijala, čime se skraćuje vreme potrebno za brušenje. Visoka snaga motora garantuje izvanredne performanse čak i na najzahtevnijim površinama.
  • Ergonomska struktura uređaja pruža udobno rukovanje i lako upravljanje.
  • Fleksibilno vakuumsko crevo omogućava slobodu kretanja i maksimalan ugao brušenja do 120°.
  • Ova brusilica sa motorom od 750W, kompaktnim dizajnom, LED osvetljenjem i teleskopskom ručkom, predstavlja vrhunski alat za različite brušenje projekte.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulazna snaga: 750 W
  • Napon: 230 V
  • Prečnik brusnog papira: 225 mm
  • Broj obrtaja: 600 - 1.700 min^-1
  • Dužina rukohvata: 1,25 - 1,8 m
  • Težina: 3,75 kg
spacer Obim isporuke
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mešač spiralni žičani 80x500mm LEVIOR
cena: 365,00 din
 detaljnije
KWB 49485420 pasta za poliranje , 2 dela
 detaljnije
Ključ viljuškasti 8 x 9 YATO
Ključ viljuškasti 8 x 9 YATO
akcija
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm - proizvod na akciji cena: 146,00 din
129,00 din
akcija
Set višenamenskog pribora 150 delova Dremel
Set višenamenskog pribora 150 delova Dremel - proizvod na akciji cena: 7.809,00 din
6.580,00 din
Burgija za drvo ravna 14x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 14x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.834,00 din
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo - proizvod na akciji cena: 14.685,00 din