  • Perač visokog pritiska Black & Decker PW1800XR
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1800XR
Opis i namena proizvoda
Perač visokog pritiska Black & Decker
Black & Decker PV1800XR perač pod pritiskom srednje veličine , udoban i kompaktan sa motorom snage 1800 W i aluminijumskom pumpom za vodu sa kapacitetom od 390 l / h, i radnim pritiskom od 140 bara . PV1800XR model je opremljen sa ventilatorom tipa Vario , mlaznicom rotacionom ( rotira ) , rotacionom četkom , četkom Spinner za čišćenje ravnih površina , spoljnim kontejnerom i crevom dužine od 5,5 m. Sva opreme i kablovi mogu biti skriveni u udubljenjima na zadnjem delu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1800 W,
  • najveći pritisak 140 bara,
  • indukcioni motor,
  • protok 390 l/h,
  • isključenje motora pri isključenju
  • mlaznice,
  • težina 16 kg,
spacer Obim isporuke
  • podesivi štap sa mlaznicom,
  • posuda za sredstvo za čišćenje,
  • 2 točka,
  • raspršivač,
  • okrugla četka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Felo magnetizer 2C
Felo magnetizer 2C
cena: 986,00 din
 detaljnije
Makita Burgija za metal HSS-GS 2,0x49mm 10/1
Makita Burgija za metal HSS-GS 2,0x49mm 10/1 D-78019Makita burgija za metal je visokokvalitetan alat dizajniran za precizno bušenje metala.Izra ...
cena: 375,00 din
 detaljnije
Kružna testera za drvo 230mm/30–25,4-22,2-20-16mm 24z