  • Patrone za lepljenje 11 mm PZP11-200 PROSTO
Unesite Vaš E-mail:
cena: 310,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Prosto
Proizvođač: Prosto
Šifra proizvoda: PZP11-200
Opis i namena proizvoda
  • Rezervne patrone za lepljenje PROSTO
  • Preporučuju se za pištolje SMA006, SMA007, SMA008
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend PROSTO
  • Prečnik 11 mm
  • Dužina 200 mm
  • Tačka omekšavanja 78-88°C
  • Tačka topljenja    160-180°C
  • Vreme stvrđavanja ~10-20 sekundi / 20°C
  • Boja Bezbojna
  • Pakovanje 10 kom. x 19 g
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Levior Diamond Disc DIAMANT 115x1.8x22.2mm Segment
Levior Diamond Disc DIAMANT 115x1.8x22.2mm Segment – Dijamantski disk za precizno suvo sečenjeLevior Diamond disc DIAMANT 115x1.8x22.2mm sa seg ...
cena: 349,00 din
 detaljnije
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 21mm Unior
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 21mm Uniormaterijal: premium hrom-vanadijum čelikglava: hromirana (EN12540)izrađen prema standard ...
 detaljnije
Recipro testerice za metal 3940-228-14-HST Bahco
akcija
Robot kosačica Villager QUIX
Robot kosačica Villager QUIX - proizvod na akciji cena: 105.000,00 din
69.999,00 din
akcija
REMS 845230 Podloga za cevi 2
REMS 845230 Podloga za cevi 2 - proizvod na akciji cena: 24.830,00 din
23.330,00 din
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS - proizvod na akciji cena: 134.738,00 din
Set nasadnih ključeva 3/8” 32 dela 913E/C33 Beta
Set nasadnih ključeva 3/8” 32 dela 913E/C33 Beta - proizvod na akciji cena: 15.300,00 din
Alat za žabice tapacirunga Set 27/1 1479/B27 Beta
Alat za žabice tapacirunga Set 27/1 1479/B27 Beta - proizvod na akciji cena: 12.600,00 din
Gardena električni trimer za travu SMALLCUT 300/23
Gardena električni trimer za travu SMALLCUT 300/23 - proizvod na akciji cena: 7.999,00 din
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601407, 87 mm, 400 mm, 4 segmenta, 11,5 mm
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601407, 87 mm, 400 mm, 4 segmenta, 11,5 mm - proizvod na akciji cena: 33.798,00 din
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution - proizvod na akciji cena: 14.948,00 din
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA - proizvod na akciji cena: 97.490,00 din
FIELDMANN FZS 2505-E Električni trimer za travu 550 W
FIELDMANN FZS 2505-E Električni trimer za travu 550 W - proizvod na akciji cena: 6.351,00 din
Set ključeva za cev filtera za ulje 6 kom. KS TOOLS
Set ključeva za cev filtera za ulje 6 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.716,00 din
Stona kombinovana testera LH1040 Makita
Stona kombinovana testera LH1040 Makita - proizvod na akciji cena: 77.490,00 din
Klešta električarska sa 6 funkcija 200mm Knipex
Klešta električarska sa 6 funkcija 200mm Knipex - proizvod na akciji cena: 8.875,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA513Z Makita
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA513Z Makita - proizvod na akciji cena: 30.790,00 din
Industrijski marker crni MODECO
Industrijski marker crni MODECO - proizvod na akciji cena: 804,00 din
Gardena prskalica 0,75 L
Gardena prskalica 0,75 L - proizvod na akciji cena: 2.062,00 din
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W - proizvod na akciji cena: 5.136,00 din