  • Bosch GlassVac akumulatorski perač za staklo/prozore, 06008B7200
stara cena: 9.742
cena: 7.550,00 din
(PDV uključen)
  popust: 23%
  ušteda: 2.192 din
  Akcija traje od: 14.05.2026. do: 12.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,700 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine Servis
   Bosch zeleni
Proizvođač: Bosch zeleni
Šifra proizvoda: 06008B7200
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora: 3,6 V
  • Kapacitet akumulatora: 2,0 Ah
  • Vreme rada: 30 minuta
  • Kapacitet čišćenja po napunjenom akumulatoru: 105 m²
  • Trajanje punjenja: 130 minut
  • Volumen rezervoara za otpadnu vodu: 100 ml
  • Visina uređaja: 222 mm
  • Dimenzije (D x Š x V): 162 × 96 × 222 mm
  • Težina: 0,700 kg
spacer Obim isporuke
  • Bosch GlassVac, kataloški broj: 0 600 8B7 200
  • Barkod3165140976374
  • Bosch GlassVac
  • Bočica sa sprejom sa širokom mikrofiber tkaninom
  • Kabl za punjenje
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Bosch GlassVac akumulatorski perač za staklo/prozore, 06008B7200 - proizvod na akciji
cena: 9.742,00 din
7.550,00 din
 detaljnije
YATO multifunkcijska LED lampa 3W COB 100 Lumena YT08516
YATO LED lampa od 3W sa COB diodom predstavlja izuzetno praktično i fleksibilno rešenje za ciljano osvetljavanje u radionici, tokom kućnih po ...
 detaljnije
Nož za sudopere Ø 35 (1 3/8")  WOLFCRAFT
Nož za sudopere Ø 35 (1 3/8") WOLFCRAFT. Za lim od nerđajućeg čelika do 1 mm. Tačan i jednostavan za upotrebu. Potrebn ...
akcija
Proxxon Set nasadnih ključeva sa 1/4" i 1/2" prihvatom 65 delova
20.389,00 din
akcija
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter - proizvod na akciji cena: 14.271,00 din
Makaze za kablove 1000V 250 mm 95 36 250 KNIPEX
Makaze za kablove 1000V 250 mm 95 36 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 42.240,00 din
ZEN baterija 40V 4.0Ah Villager
ZEN baterija 40V 4.0Ah Villager - proizvod na akciji cena: 11.549,00 din
Ubodna testera PST 700 E BOSCH
Ubodna testera PST 700 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.641,00 din
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8 - proizvod na akciji cena: 71.724,00 din
Električno rende PHO 1500 Bosch
Električno rende PHO 1500 Bosch - proizvod na akciji cena: 12.394,00 din
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 16.320,00 din
Bosch PBS 75 AE tračna šlajferica - brusilica 750W
Bosch PBS 75 AE tračna šlajferica - brusilica 750W - proizvod na akciji cena: 25.841,00 din
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8''
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8'' - proizvod na akciji cena: 5.988,00 din
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.189,00 din
Black & Decker CS1200 električni cirkular – 165mm, 1200W
Black & Decker CS1200 električni cirkular – 165mm, 1200W - proizvod na akciji cena: 13.478,00 din
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 5.166,00 din
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi - proizvod na akciji cena: 56.676,00 din
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.582,00 din
Baterija Fuse 18 V / 4 Ah Villager
Baterija Fuse 18 V / 4 Ah Villager - proizvod na akciji cena: 7.665,00 din