  • Black&Decker REVHD12C Aku čekić bušilica, 12V
stara cena: 6.440
cena: 4.990,00 din
(PDV uključen)
  popust: 23%
  ušteda: 1.450 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: REVHD12C
Opis i namena proizvoda
  • Black&Decker REVHD12C Akumulatorska čekić bušilica, 12V
  • Black&Decker REVHD12C aku čekić bušilica, 12V, je idealna alatka za hobiste i uradi sam majstore. Sa integrisanom baterijom i punjačem, ova čekić bušilica je spremna za rad u svakom trenutku. Njen ergonomski dizajn omogućava rad na tesnim mestima i smanjuje umor tokom dugotrajne upotrebe.
spacer Obim isporuke
  • Punjač
  • Kartonsko pakovanje
  • Integrisana baterija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nož lovački 210mm Levior
Nož lovački 210mm Levior
Nož lovački 210mm LeviorKvalitetan univerzalni nož u kompletu sa futrolom.Nož je napravljen od jednog komada ojačanog nerđajućeg čelika.Sečiv ...
cena: 1.283,00 din
 detaljnije
Dijamantska kruna za bušenje rupa 10mm Festa
Dijamantska kruna za bušenje rupa 10mm FestaProfesionalna dijamantska burgija sa drškomZa precizno i brzo bušenje kamena, poploč ...
 detaljnije
Patrone plastične 11.2X200mm 10kom. u boji Womax
akcija
DeWalt DCF921NT aku udarni odvijač 18V, 450 Nm, kompaktan, bez baterije, u koferu
DeWalt DCF921NT aku udarni odvijač 18V, 450 Nm, kompaktan, bez baterije, u koferu - proizvod na akciji cena: 27.431,00 din
23.400,00 din
akcija
Razvodnik sa 6 mesta 1.5m 1.0mm2 + nožni prekidač Home
Razvodnik sa 6 mesta 1.5m 1.0mm2 + nožni prekidač Home - proizvod na akciji cena: 937,00 din
660,00 din
Uređaj za valjanje utora REMS 347000
Uređaj za valjanje utora REMS 347000 - proizvod na akciji cena: 438.280,00 din
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P42 Rems
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P42 Rems - proizvod na akciji cena: 22.240,00 din
Makaze za armaturu 610 mm 71 72 610 KNIPEX
Makaze za armaturu 610 mm 71 72 610 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 21.032,00 din
Čekić zidarski 600g TOPEX
Čekić zidarski 600g TOPEX - proizvod na akciji cena: 1.699,00 din
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku 115mm 35 22 115
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku 115mm 35 22 115 - proizvod na akciji cena: 5.501,00 din
Profesionalne voćarske makaze 10099 Falket
Profesionalne voćarske makaze 10099 Falket - proizvod na akciji cena: 8.496,00 din
Testera stona za metal DW872 DEWALT
Testera stona za metal DW872 DEWALT - proizvod na akciji cena: 117.824,00 din
Vodoinstalaterska magnetna libela 108 - 70cm Kapro
Vodoinstalaterska magnetna libela 108 - 70cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.744,00 din
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.228,00 din
Makita akumulator XGT 4,0 Ah 632N72-7
Makita akumulator XGT 4,0 Ah 632N72-7 - proizvod na akciji cena: 27.390,00 din
FIELDMANN FDN 4116 Kutija za alat 16.5"
FIELDMANN FDN 4116 Kutija za alat 16.5" - proizvod na akciji cena: 2.112,00 din
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250 - proizvod na akciji cena: 5.449,00 din
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela - proizvod na akciji cena: 48.184,00 din
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica - proizvod na akciji cena: 13.426,00 din
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada,
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada, - proizvod na akciji cena: 18.132,00 din
Dodatak za bušenje bez prašine GDE 16 Plus Bosch
Dodatak za bušenje bez prašine GDE 16 Plus Bosch - proizvod na akciji cena: 13.117,00 din
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 02 250
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 02 250 - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1 - proizvod na akciji cena: 25.177,00 din