Šifra proizvoda: EVO230HDX
Opis i namena proizvoda
  • Ručna kružna testera za metal EVO230HDX Evolution
  • Višenamenski cirkular za metal
  • Idealan za rezanje cevi, profila, ploča itd
  • Hladan rez sa min varnicama
  • Idealan alat za rad na terenu i gradilištima
spacer Karakteristike proizvoda
  • 0-45 ° nagib rezanja
  • Laser
  • Snaga motora 1750 W
  • Max dimenzija kutije (6mm zid 90 °) - 84mm
  • Max dimenzija kutije (6mm zid 45 °) - 53mm
  • Maksimalna debljina sečenja ( meki čelik ) - 12mm
  • Brzina (bez opterećenja ) - 2700 obrtaja
  • Nivo vibracija 3,9 m/s2
  • dimenzija testere - 230mm prečnik i 25.4mm prihvat
  • Težina 9 kg
spacer Obim isporuke
  • List testere za metal
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Multimetar MM1 Benning
Multimetar MM1 Benning
Multimetar MM1 Benningosnovno merenje struje, napona, otpora, kontinuiteta, diode, kapaciteta, frekvencije i temperaturesigurna struja do 300 A preko ...
cena: 17.190,00 din
 detaljnije
Auto zvučnici 100mm 2x45W BK100 SAL
cena: 1.421,00 din
 detaljnije
Drveni metar 2m Modeco
Drveni metar 2m Modeco
Drveni metar 2m ModecoMetar drveni 2mVisoko izdržljivo drvo,Milimetarska podela sa obe strane, ...
akcija
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din
1.990,00 din
akcija
Senco SFT10XP-F pneumatska heftalica 6-16mm, F tip
Senco SFT10XP-F pneumatska heftalica 6-16mm, F tip - proizvod na akciji cena: 27.400,00 din
21.240,00 din
FIELDMANN FDN 4118 Kutija za alat 18.5"
FIELDMANN FDN 4118 Kutija za alat 18.5" - proizvod na akciji cena: 2.648,00 din
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter - proizvod na akciji cena: 6.814,00 din
Električna vibraciona bušilica GSB 21-2 RCT BOSCH
Električna vibraciona bušilica GSB 21-2 RCT BOSCH - proizvod na akciji cena: 37.916,00 din
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 6.140,00 din
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320 - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din
DeWalt DCD999NT udarna bušilica akumulatorska 18V XRP XR, Solo
DeWalt DCD999NT udarna bušilica akumulatorska 18V XRP XR, Solo - proizvod na akciji cena: 44.293,00 din
Čekić zidarski 600g TOPEX
Čekić zidarski 600g TOPEX - proizvod na akciji cena: 1.699,00 din
Motorni trimer za travu 2 KS BC390 GARDENmaster
Motorni trimer za travu 2 KS BC390 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 14.999,00 din
Elektro - pneumatski čekić za štemovanje sa SDS-max prihvatom GSH 5 CE Professional BOSCH
DeWalt DCG460NK akumulatorska brusilica 54V FV 230mm Solo
DeWalt DCG460NK akumulatorska brusilica 54V FV 230mm Solo - proizvod na akciji cena: 95.017,00 din
Kapro laserski daljinomer Kaprometer™ K-30 K363
Kapro laserski daljinomer Kaprometer™ K-30 K363 - proizvod na akciji cena: 7.680,00 din
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita - proizvod na akciji cena: 22.990,00 din
Gardena prskalica multifuncijska comfort
Gardena prskalica multifuncijska comfort - proizvod na akciji cena: 4.953,00 din
FIELDMANN FDUP 70405-0 Akumulatorska ubodna testera Fast Power
Krunasta testera Bi-metal 80mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 80mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.848,00 din
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din