  • Kombinovana klešra ERGO 2630GC-160IP Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 2630GC-160IP
Opis i namena proizvoda
  • Kombinovane klešta za veliko opterećenje razvijena su u skladu sa naučnim postupkom ERGO ™
  • Pogodno za rezanje Fe + i klavirske žice
  • Opremljen je povratnom oprugom sa funkcijom on/off
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Hromirana pločica, antikorozivna
  • Ojačana kombinovana klešta
  • Maksimalna udobnost uz minimalan napor omogućava ergonomski dizajn
  • Veća poluga i kapacitet sečenja zbog položaja zgloba
  • Ručice sa samo otvaranjem kada se aktivira opruga
  • Rezna ivica posebno dizajnirana za rezanje tvrđeg materijala, poput klavirske žice
  • Prihvaćene površine posebno pogodne za lepljenje okruglog i ravnog materijala
spacer Karakteristike proizvoda
  • A 160 mm
  • B 32 mm
  • C 22 mm
  • D 9.8 mm
  • E 3.5 mm
  • F 9.8 mm
  • G 12 mm
  • Prečnik sečenja FE 2 mm
  • Prečnik piano žica 1.8 mm
  • težina 190 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska rezna ploča za beton 350/25.4mm CS Classic CARAT
cena: 16.548,00 din
 detaljnije
Berač voća sa teleskopskom drškom 3m Levior
cena: 1.581,00 din
 detaljnije
Brojevi za ukucavanje 9 komada 6mm Harden
akcija
Stanley FatMax recipro testera lisičiji rep FME360
Stanley FatMax recipro testera lisičiji rep FME360 - proizvod na akciji cena: 12.921,00 din
11.270,00 din
akcija
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964 - proizvod na akciji cena: 17.668,00 din
14.550,00 din
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.256,00 din
Akumulatorske makaze za živu ogradu EasyHedgeCut 18-45 Solo Bosch
Stona testera - cirkular GTS 254 Bosch
Stona testera - cirkular GTS 254 Bosch - proizvod na akciji cena: 45.202,00 din
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.797,00 din
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160 - proizvod na akciji cena: 6.017,00 din
DeWalt DCB548 Baterija XR FLEXVOLT 12Ah
DeWalt DCB548 Baterija XR FLEXVOLT 12Ah - proizvod na akciji cena: 47.627,00 din
Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDS+ Bosch GBH 240 (GBH 2-24 DRE) Bosch
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.438,00 din
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional - proizvod na akciji cena: 29.071,00 din
Razvodnik sa 6 mesta 1.5m 1.0mm2 + nožni prekidač Home
Razvodnik sa 6 mesta 1.5m 1.0mm2 + nožni prekidač Home - proizvod na akciji cena: 937,00 din
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica - proizvod na akciji cena: 12.580,00 din
Scheppach BC-CD60-X akumulatorska udarna bušilica
Scheppach BC-CD60-X akumulatorska udarna bušilica - proizvod na akciji cena: 9.000,00 din
Bosch AdvancedMulti 18 Solo, 0603104000 Akumulatorski multifunkcionalni alat, bez baterija
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica - proizvod na akciji cena: 21.525,00 din
Pneumatska bušilica 10mm KS TOOLS
Pneumatska bušilica 10mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 16.320,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.139,00 din
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200 - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din