Tel. 018/575-773 , 018/576-704, 018/576-705, 060/0576-704 Dobrodošli: neregistrovani

Pretraga

Alata i mašine korpa

Sve što Vam je potrebno od alata!

Tel. 018/575-773 018/576-704 018/576-705






  • Guma za auto 235/35ZR19 SPT MAXX GT MO XL MFS DUNLOP
  • Guma za auto 235/35ZR19 SPT MAXX GT MO XL MFS DUNLOP
  • Guma za auto 235/35ZR19 SPT MAXX GT MO XL MFS DUNLOP

Unesite Vaš E-mail: 

prodato

Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:

Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine

   Dunlop
Proizvođač: Dunlop
Šifra proizvoda: 527697

Opis i namena proizvoda
  • Superiorno prianjanje na suvoj podlozi uz tehnologiju s trkačkih staza Uživajte u izuzetnom prianjanju uz drum s gumama Sport Maxx GT. 
  • U profilnu smesu dodat je crni ugljik namenjen gumama za trkačke staze kako bi se pojačali prianjanje i efikasnije kočenje. Precizna vodljivost i odaziv Dunlopova tehnologija Touch ujedinjuje više naprednih stavki kojima se ostvaruju precizna vidljivost i odaziv. Ravniji profil povećava površinu gume koja dolazi u kontakt s drumom, a time se ostvaruju precizno upravljanje i komunikacija s drumom. 
  • Stabilnost pri velikim brzinama i u krivinama Gume Sport Maxx GT zadržavaju svoj oblik pri brzinama za autoputa, čime se poboljšava stabilnost i otpornost na trošenje. Pritisak se prenosi po celoj dodirnoj površini, čime se postiže ujednačeniji prenos kod prelaza iz ravnog dela u krivinu. RunOnFlat Dunlopova tehnologija RunOnFlat omogućuje nastavak vožnje nakon bušenja ili puknuća gume do 80 km uz maksimalnu brzinu 80 km/h. 
  • TEHNOLOGIJA DIZAJN ASIMETRIČNOG PROFILA Dizajn asimetričnog profila ostvaruje poboljšanu vidljivost i otpornost na akvaplaning. Kontrolisano središnje izbočenje pojačava stabilnost i preciznost. Asimetričan raspored žljebova pojačava prianjanje na mokrim i suvim površinama. Prednosti Poboljšana efikasnosti pri vožnji ravno i pri skretanju; povećana otpornost na akvaplaning. 
  • RAVNIJI PROFIL GUME Nova generacija guma Dunlop ima ravniji profil uz 4 – 8% veću kontaktnu površinu, zavisno o dimenzijama i tipu gume. Veća kontaktna površina ostvaruje veću stabilnost i poboljšanu komunikaciju sa drumom pa guma može brzo i precizno reagovati. Prednosti Povećana stabilnost i preciznost upravljanja, smanjeno trošenje na "peti i prstima"; odlična stabilnost i preciznost pri skretanju; izvrsno prianjanje na suvom. 
  • PROFIL S VIŠE RADIJUSA (ENGL. MULTI RADIUS TREAD, MRT) Dizajn MRT ima deset različitih radijusa pa je stoga precizniji. Zahvaljujući tome stvara se visokoučinkovito prianjanje kontaktne površine i ceste. Prelaz iz ravnog kretanja u zavoj blaže je, čime se omogućuje preciznija i progresivnija reakcija. Prednosti Značajno bolji nadzor nad stvaranjem stope gume u svim uslovima vožnje; odzivnost na mokrom i vidljivost na suvom; povećan nadzor kod skretanja. 
  • POSEBAN SASTAV NASEDANJA STOPE Ojačava vezu između gume i naplatka za precizniju vožnju. Poput prianjanja ruke i upravljača, poseban sastav nasedanja stope poboljšava nadzor i omogućuje izvanrednu komunikaciju sa drumom. Prednosti Poboljšana komunikacija sa drumom, veća stabilnost i preciznost. 
  • PROMENJIVa KVOTA ZA KOPNO I MORE Asimetričan dizajn profila s promenjivim kvotom za kopno i more pruža visoke razine otpornosti na akvaplaning. Masivan blok spoljnog ramena osigurava brzo uklanjanje vode bez stvaranja turbulencija, a uz to također pruža izvanrednu sigurnost pri skretanju. Prednosti Visoka otpornost na akvaplaning; pojačan kontakt s cestom; povećana stabilnost i preciznost upravljanja. 
  • MAXIMUM FLANGE SHIELD (MFS) Sustav zaštite bočnog dela naplatka. MFS postavlja gumeni profil oko bočnog dijela točka. Tako se stvara zaštitna međuzona. Prednosti Štiti skupe metalne naplatke od trošenja. 
  • BEŠAVNI REMEN (ENGL. JOINTLESS BELT, JLB) Tehnologija hibridnog sloja koja smanjuje obodne deformacije pri velikim brzinama. Prednosti Izvrsna stabilnost pri velikim brzinama; blago i ujednačeno habanje. 
  • NANOČESTICE Smesa profila pomiješana s nanočesticama crne čađe za trkaće gume. Nanočestice kombiniraju se sa smolom i polimerima kako bi se ostvarila izvanredna adhezija na suvim i mokrim drumovima. Prednosti Izvrsno prianjanje na suvom i mokrom, precizno kočenje, poboljšana otpornost na habanje. 
  • SMESA DVOSTRUKOG SILIKONA Ova smesa poboljšava učinkovitost ubrzanja i osigurava manje habanje i trošenje. Prednosti Izvrsne karakteristike kočenja i ubrzanja; izvanredno upravljanja na drumovima tokom leta i jeseni, visoka razina prianjanja, otpornost na habanje. 
  • SMESA SILICA-PLUS Smesa profila izvedena iz motosportova koja ostvaruje visoku razinu prianjanja, posebno na mokrim drumovima i pri niskim temperaturama. Prednosti Izvanredne karakteristike kočenja i ubrzanja; visoka razina prianjanja na mokrim drumovima i u hladnim vremenskim uslovima; niska razina habanja i deranja. 
  • RUNONFLAT Dunlop Self Supporting Technology (DSST) Dunlopova tehnologija RunOnFlat omogućuje nastavak vožnje nakon bušenja ili puknuća gume do 80 km. Gume RunOnFlat imaju ojačane stenke pa guma može zadržati mobilnost nakon potpunog gubitka pritiska. Sigurnosna napomena Gume Dunlop RunOnFlat treba montirati samo na automobile koji su dizajnirani za vožnju na praznim gumama i opremljeni potpuno ispravnim uređajem za upozorenje na pritisak gume, primjerice uređajem Dunlop WARNAIR. Ne sme se prekoračiti najveća udaljenost od 80 km/50 milja i najveća brzina od 80 kmh/50 mph. Proverite korisnički priručnik svog automobila jer saveti proizvođača zavise o vozilu.
spacer


AlatiIMasine.com ne garantuje za tačnost svih karakteristika i komentara vezanih za proizvode na sajtu.


Ocene korisnika

Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.

komentar

Komentariši proizvod

0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %

Reklamacija i zamena proizvoda

Ako niste zadovoljni proizvodom kupljenim na sajtu www.alatiimasine.com, iz bilo kog razloga, u roku od 14 dana od dana prijema robe možete vratiti proizvod. Proizvod koji se vraća mora biti u istom stanju kao i kada je nabavljen i mora sadržati svu tehničku dokumentaciju ( uputstvo, garanciju, pakovanje itd ). Proizvod mora biti bez bilo kakvih fizičkih oštećenja i tragova korišćenja. Kupac je isključivo odgovoran za umanjenu vrednost robe koja nastane kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan, odnosno prevazilazi ono što je neophodno da bi se ustanovili priroda, karakteristike i funkcionalnost robe. Kupac pismeno ili elektronski obaveštava prodavca u roku od 14 dana da vraća proizvod, pomoću Obrasca za odustanak koji se nalazi na poledjini računa. Troškove transporta pri vraćanju robe snosi kupac. Posle 14 dana od dana prijema Od Igle Do Lokomotive doo nije obavezna da vrati novac ili zameni robu. Za detaljnije informacije kliknite na link Prava i obaveze potrošača

Slični proizvodi
Einhell rezervni perivi filter za štapni usisivač TE-SV 18 Li Solo

Einhell rezervni perivi filter za štapni usisivač TE-SV 18 Li Solo

Einhell rezervni perivi filter za štapni usisivač TE-SV 18 Li Solo ...
cena: 820,00 din
 detaljnije
Reducir ventil - regulator za CO2 sa manometrom

Reducir ventil - regulator za CO2 sa manometrom

Reducir ventil - regulator za CO2 sa manometromManji reducir za CO2 sa manometrom ...
cena: 2.608,00 din
 detaljnije
Libela alu 60cm 2 otvora TOPEX

Libela alu 60cm 2 otvora TOPEX

Libela alu 60cm 2 otvora TOPEX ...
cena: 937,00 din
 detaljnije

akcija  

Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 250mm Unior

Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 250mm Unior - proizvod na akciji cena: 5.566,00 din
2.490,00 din
 detaljnije
akcija  

List testere za drvo MakBlade 250x32x30 Makita

List testere za drvo MakBlade 250x32x30 Makita - proizvod na akciji cena: 6.037,00 din
5.327,00 din
 detaljnije
akcija  

DeWalt DWST83347-1 TSTAK kolica za alat

DeWalt DWST83347-1 TSTAK kolica za alat - proizvod na akciji cena: 14.107,00 din
11.620,00 din
 detaljnije
akcija  

Senco GT40i-SCP Akumulatorski gasni pištolj za eksere za beton 15-40 mm, 2x2.5 Ah

Senco GT40i-SCP Akumulatorski gasni pištolj za eksere za beton 15-40 mm, 2x2.5 Ah - proizvod na akciji cena: 115.976,00 din
89.900,00 din
 detaljnije
akcija  

Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm

Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm - proizvod na akciji cena: 24.066,00 din
17.940,00 din
 detaljnije
akcija  

Metabo ekscentrični nastavak "Quick"

Metabo ekscentrični nastavak "Quick" - proizvod na akciji cena: 4.524,00 din
4.207,00 din
 detaljnije
akcija  

Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm

Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm - proizvod na akciji cena: 6.192,00 din
4.800,00 din
 detaljnije
akcija  

Metabo potezni ger za drvo i aluminijum KGS 305 M

Metabo potezni ger za drvo i aluminijum KGS 305 M - proizvod na akciji cena: 65.376,00 din
60.800,00 din
 detaljnije
akcija  

Gararnitura nasasadnih ključeva za brezone točka sa zaštitom 1/2", 17-21, 6 kom. KS TOOLS

Gararnitura nasasadnih ključeva za brezone točka sa zaštitom 1/2", 17-21, 6 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 8.880,00 din
4.490,00 din
 detaljnije
akcija  

Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita

Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita - proizvod na akciji cena: 3.467,00 din
3.059,00 din
 detaljnije
akcija  

Wiha 43465 Set alata slimVario® Električarski, 32 dela sa torbicom

Wiha 43465 Set alata slimVario® Električarski, 32 dela sa torbicom - proizvod na akciji cena: 42.456,00 din
26.740,00 din
 detaljnije
akcija  

Ugaona brusilica 1400W WEQ 1400-125 Metabo

Ugaona brusilica 1400W WEQ 1400-125 Metabo - proizvod na akciji cena: 15.564,00 din
14.475,00 din
 detaljnije
akcija  

Set nasadnih viljuškastih ključeva 1/2", 20-32mm, 11 kom. KS TOOLS

Set nasadnih viljuškastih ključeva 1/2", 20-32mm, 11 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 20.160,00 din
10.990,00 din
 detaljnije
akcija  

Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA

Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA - proizvod na akciji cena: 7.758,00 din
6.990,00 din
 detaljnije
akcija  

Makita Akumulatorska ubodna testera DJV185Z

Makita Akumulatorska ubodna testera DJV185Z - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
19.990,00 din
 detaljnije
akcija  

FUSE akumulatorski multifunkcionalni alat Villager VLN 1024

FUSE akumulatorski multifunkcionalni alat Villager VLN 1024 - proizvod na akciji cena: 5.249,00 din
4.724,00 din
 detaljnije
akcija  

Struna za trimer - twist 3,00 mm x 15m ROSA

Struna za trimer - twist  3,00 mm x 15m ROSA - proizvod na akciji cena: 394,00 din
248,00 din
 detaljnije
akcija  

Villager električna testera VET 2440 V

Villager električna testera VET 2440 V - proizvod na akciji cena: 13.650,00 din
12.285,00 din
 detaljnije
akcija  

Durborer burgija Ø55x550 SDS-max krunasta METABO

Durborer burgija Ø55x550 SDS-max krunasta METABO - proizvod na akciji cena: 30.600,00 din
28.458,00 din
 detaljnije
akcija  

Metabo WB 18 LTX BL 15-125 QUICK Akumulatorska Ugaona Brusilica Solo

Metabo WB 18 LTX BL 15-125 QUICK Akumulatorska Ugaona Brusilica Solo - proizvod na akciji cena: 35.220,00 din
32.755,00 din
 detaljnije
fiskarsmakazegrane.webp
makitaakualat.webp
x