  • Naponski pretvarač 600W+USB SAI600USB Sal
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.079,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,700 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   SAL
Proizvođač: SAL
Šifra proizvoda: SAI600USB
Opis i namena proizvoda
  • Stvara mrežni napon ukoliko postoji napajanje 12V
  • Idealno rešenje na izletu, putovanju
  • Upotrebljivo u automobilu, brodu
  • Zaštita od preopterećenja
  • Zaštita od pregrevanja
  • Zaštita od kratkog spoja
  • Zaštita praznog akumulatora
  • Zaštita za decu na utičnici
spacer Karakteristike proizvoda
  • 12 V DC -> 230 V AC (50 Hz) inverter
  • Efikasnost 85 - 90%
  • 300 W konstantna opteretljivost
  • 600 W maks. opteretljivost (u piku)
  • Ulazni napon: 12V DC (10,5 - 15 V)
  • USB izlaz: 5V/500mA max.
  • Dimenzije: 130 x 50 x 85 mm
  • Masa: 414 g
spacer Obim isporuke
  • U sklopu se nalazi utikač za upaljač (~0,5 m) i štipaljke za akumulator (~0,5 m)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Ivan Živković, 28. Jun, 2024.
Poštovani za sada funkcionise videcemo za kasnije
Fenjveši Ištvan, 14. Sep, 2021.
Sve je uredu.
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Spline nasadni ključ 1/2″, 22 mm, CrV50BV30 HT1A422 Hogert
cena: 291,00 din
 detaljnije
Udarna kombinovana bušilica SDS+ PLH 28 XE Milwaukee
 detaljnije
Stolarski čekić HT3B035  Hogert
Stolarski čekić HT3B035 Hogert
akcija
TCT list kružne testere za aluminijum 235mmx30mmx80z D-72992 Makita
3.456,00 din
akcija
Hikoki Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 2000Nm WR36DF-W2Z Hitachi
Hikoki Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 2000Nm WR36DF-W2Z Hitachi - proizvod na akciji cena: 51.492,00 din
48.624,00 din
Radijator četka 2" BEOROL
Radijator četka 2" BEOROL - proizvod na akciji cena: 168,00 din
Bloker zupčanika KS TOOLS
Bloker zupčanika KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 11.640,00 din
Dvodelno kišno odelo belo XXL
Dvodelno kišno odelo belo XXL - proizvod na akciji cena: 1.368,00 din
DeWalt DWHT51003-0 multifunkcionalni čekić, 453 g
DeWalt DWHT51003-0 multifunkcionalni čekić, 453 g - proizvod na akciji cena: 6.171,00 din
Hikoki Akumulatorska vibraciona bušilica – zavrtač 18V (2×4.0Ah) DV18DE-WHZ
Hikoki Akumulatorska vibraciona bušilica – zavrtač 18V (2×4.0Ah) DV18DE-WHZ - proizvod na akciji cena: 42.648,00 din
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601 - proizvod na akciji cena: 11.538,00 din
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON - proizvod na akciji cena: 3.900,00 din
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95 - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima - proizvod na akciji cena: 13.818,00 din
Dizel Pumpa Za Vodu Visokog Pritiska YMDP30I GARDENmaster
Dizel Pumpa Za Vodu Visokog Pritiska YMDP30I GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 169.990,00 din
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita - proizvod na akciji cena: 6.490,00 din
Struna za trimer okrugla 20LB 2.7mm x 1360 m Villager
Struna za trimer okrugla 20LB 2.7mm x 1360 m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDS+ Bosch GBH 240 (GBH 2-24 DRE) Bosch
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium - proizvod na akciji cena: 22.983,00 din
Makita list cirkulara za drvo 190x30x24z
Makita list cirkulara za drvo 190x30x24z - proizvod na akciji cena: 3.471,00 din
Proxxon precizna čeona bušilica/brusilica IBS/E
Proxxon precizna čeona bušilica/brusilica IBS/E - proizvod na akciji cena: 14.592,00 din
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.836,00 din